XIII kolejka RNBA! 21.02.2016

opublikowane: 17 lut 2016, 14:26 przez grygur93
 GUGA MODAMESKA.PL (4-6)  vs  BRAZZERS BROTHERS (1-10)
    Trzynastą kolejkę RNBA rozpoczniemy meczem Gugi z Brazzersami. Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli i raczej walczyć będą o utrzymanie tej lokaty. Z kolei Brazzers znajdują się na miejscu 8.
    Pierwsze spotkanie obydwu ekip zakończyło się pewną wygraną Gugi 68-40. W wygranej ekipie świetne zawody rozegrał wtedy Patryk Szymaniak zdobywając 24 oczka (5/9 za trzy), zaś aż 29 z 40 punktów całej ekipy z Pionek zdobył Piotr Sobecki po oddaniu aż 31 rzutów. Brazzers Brothers są już lepszą drużyną po pierwszej rundzie zasadniczej i liczymy na wyrównane spotkanie z Gugą.

ROSA-ATAF (7-4)  vs  CHICAGO BOLS % (3-8)
   Drugi mecz XIII kolejki może być bardzo ciekawy dla kibiców zasiadających na trybunie ZSE. Rosa-ATAF podejmie tego wieczoru Chicago Bols%. Gospodarze wygrali w ostatnim meczu z Brazzers Brothers 90-41 i spotkanie to nie dostarczyło zbyt wielu emocji. Zupełnie odwrotnie było w meczu Chicago Bols % z Kottransem, gdzie ci pierwsi zrobili sporo szumu ogrywając pretendenta do mistrzostwa 58-54. Bolsi % nie pierwszy raz pokazali, że są mocną drużyną, natomiast wreszcie udokumentowali to zwycięstwem z bardzo mocnym rywalem. Kto wie, może w spotkaniu z Rosa-Ataf pójdą za ciosem i również sprawią niespodziankę?

GREG-FIN (7-4)  vs  HYDROSTAR (10-0)
    Zdecydowanie hitowe spotkania mają rozpocząć się od godziny 18:00. Wtedy to na boisku stawi się drużyna Greg-Finu z Hydrostarem. Obydwa zespoły grały ostatnio z Wine Market Nokaut Team. Greg-Fin przegrał w horrorze zaledwie jednym punktem pokazując, jak mocną jest ekipą. Hydrostar zaś znów był górą w starciu z Wine Market Nokaut po rozegraniu doskonałej 4 kwarty i do tej pory jako jedyny potrafi ograć tą drużynę.
    W najbliższym spotkaniu oczywiście Mistrzowie są faworytami, natomiast gospodarze nie stoją na straconej pozycji i należy pamiętać, iż to właśnie zawodnicy Greg-Finu są ostatnimi, którzy ograli Hydrostar. Historia może więc zatoczyć koło.

KOTTRANS (8-3) vs  WINE MARKET NOKAUT TEAM (8-2)
   O 19:00 kolejne mocne starcie pomiędzy drużynami walczącymi o pozycję 2 i 3. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Wine Market Nokaut Team 61-53, a po trzech kwartach na tablicy widniał remis. Było to więc bardzo wyrównane spotkanie, a najwięcej punktów zdobył w nim Radosław Marzec (20 pkt.) wraz z Krzysztofem Gregorczykiem (17 pkt.). Po stronie Kottransu najwięcej oczek zaliczył Marcin Skrzek (15 pkt.) oraz Dominik Wólczyński (14 pkt.). 21 lutego również możemy spodziewać się meczu, który będzie zacięty do ostatnich minut, gdyż ciężko jest wskazać jednoznacznego faworyta, a zwycięzca znacznie przybliży się do pozycji wicelidera.